UNIÓ ESPORTIVA ALCÚDIA

 

CATEGORIA

JORNADA

LOCAL

VISITANT

CAMP

HORA

DIA

 

Pre-benjamins F8 Grup “A”

 

16

Alcúdia

 

Sollerense D.S

 

Alcúdia

20 hores

12/02/2016

 
 

Pre-benjamins F8 Grup “B”

16

Sallista

Alcúdia ATº “A”

 

Inca

09:30 h

13/02/2016

 
 

Benjamins F8 Grup “B”

Descansa

 

------

 

------

 

------

------

--------

 
 

Benjamins F8 Grup “B”

Descansa

 

--------

 

-------

 

--------

-------

------------

 
 

Benjamins F8 Grup “A”

 

Descansa

---------

-------

 

--------

--------

---------

 
 
 
 

Alevins F7  2ª Regional “A”

18

 

Alcúdia ATº “B”

 

Interplà

Alcúdia

17:30 h

13/02/2016

 
 
 

Alevins F7  2ª Regional “A”

18

Xilvar “A”

 

Alcúdia ATº “A”

 

Selva

10 hores

13/02/2016

 
 
 

Alevins 1ª Regional “B”

18

Campusesport

Alcúdia

Palma

12 hores

13/02/2016

 
 
 

Infantils 2ª Regional “E”

Descansa

--------

-------

--------

--------

--------

 
 

Infantil F7 Mallorca “A”

3

Alcúdia ATº “A”

Felanitx

Alcúdia

11:30 h

13/02/2016

 
 
 
 
 

Cadet 2ª Regional “A”

21

 

Alcúdia

Son Sardina

Alcúdia

10 hores

13/02/2016

 
 
 
 
 

Juvenil Preferent

 

21

 

Alcúdia

 

La Unió “A”

 

Alcúdia

 

18:30 h

13/02/2016

 
 

3ª Divisió

25

Alcúdia

Poblenç “A”

Alcúdia

16:30 h

14/02/2016

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLUB ESPORTIU ALCÚDIA FUTBOL SALA

 

CATEGORIA

JORNADA

LOCAL

VISITANT

CAMP

HORA

DIA

 

Pre – benjamí “B”

17

Alcúdia “A”

Col·legi Montesió “B”

 

Alcúdia

16 hores

13/02/2016

 
 
 

Pre – benjamí “A”

17

Entrecultures Montesió “B”

Alcúdia “B”

 

Palma

13:45 h

13/02/2016

 
 
 

Benjamí 2ª Regional

18

 

Alcúdia

 

ATº Club del Col·legi Pere Poveda

 

Alcúdia

10 hores

14/02/2016

 

 
 
 
 
 
 
 

Aleví 2ª Regional

17

Urbanitzacions Club Esportiu

 

Alcúdia

 

S’Arenal

19 hores

12/02/2016

 
 
 

Infantils Grup “A”

12

Alcúdia

 

Sant Vicenç de Paul

 

Alcúdia

 

11:45 h

14/02/2016

 
 

Cadet

 

21

 

CE Col·legi Sant Vicenç de Paul de la Soledat FS

 

Alcúdia

 

Palma

10:30 h

13/02/2016

 
 

Juvenil

Descansa

 

------

-------

--------

-------

--------

 
 
 

Senior 3ª Divisió

5

 

CD San Pablo – Eivissa

Alcúdia

Eivissa

16:30 h

13/02/2016

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UD PLASOL

 

CATEGORIA

JORNADA

LOCAL

VISITANT

CAMP

HORA

DIA

 

1ª Regional

12

Bar Gost – Metalnox

 

UD Plasol

 

Palma

21:45 h

11/02/2016

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLUB BÀSQUET NORD DAKOTA

 

CATEGORIA

JORNADA

LOCAL

VISITANT

CAMP

HORA

DIA

 

Pre Mini Masculí Grup 2

 

10

 

Bàsquet Ciutat d’Inca

 

Dakota Alcúdia

 

Inca

 

10 hores

13/02/2016

 

Pre Mini Femení Grup 1

 

Descansa

 

-------

 

--------

 

--------

 

-------

---------

 

Mini Femení

Grup Especial

 

9

 

Dakota Alcúdia “A”

Molinar “A”

 

Alcúdia

12:30 h

13/02/2016

 

Mini Femení 2ª Fase Grup “B”

 

2

 

Calvià

 

Dakota Alcúdia “B”

 

Calvià

 

12 hores

 

13/02/2016

 

Mini Masculí 2ª Fase Grup “A”

 

2

 

Dakota Alcúdia

 

Joan Capó Felanitx “A”

 

Alcúdia

 

10 hores

13/02/2016

 

Infantil Masculí Preferent Grup 3

 

 

13

Dakota Alcúdia

Artà Electro – Hidràulica Llevant

Alcúdia

19:15 h

13/02/2016

 
 
 
 
 

Infantil Femení Grup Especial

 

 

 

 

 

 

5

Dakota Alcúdia

Club Bàsquet Binissalem “A”

Alcúdia

17:45 h

13/02/2016

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cadet Masculí Fase Especial

19

 

Sant Josep “A”

 

Dakota Alcúdia

 

Palma

 

18 hores

14/02/2016

 

 
 

Cadet Femení Fase Especial

 

 

19

 

Esporles Bàsquet Club

 

Dakota Alcúdia

 

Esporles

10:30 h

14/02/2016

 
 
 
 
 

2ª Autonòmica Masculina Grup “A”

 

14

Dakota Alcúdia “B”

 

Primera Planta Molinar

 

Alcúdia

18 hores

14/02/2016

 
 

2ª Autonòmica Masculina Grup “B”

 

14

Món Dental

 

Dakota Alcúdia “A”

 

Palma

21 hores

12/02/2016

 
 

2ª Autonòmica Femenina “B”

14

 

Club Bàsquet Sa Cabaneta

Dakota Alcúdia

 

Sa Cabaneta

18 hores

14/02/2016

 
 
 

1ª Divisió Femenina “B”

3

Centre de Tennificació

Dakota Alcúdia

Palma

12 hores

14/02/2016

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLUB TENNIS TAULA D'ALCÚDIA

 

CATEGORIA

JORNADA

LOCAL

VISITANT

CAMP

HORA

DIA

 

1ª Autonòmica “A”

13

 

CTT Alcúdia “B”

ATT Fem

Alcúdia

11 hores

14/02/2016

 

 

 

 

 

 

 

 

1ª Divisió Nacional Grup 3

14

CTT Alcúdia

TT Torello

Alcúdia

17 hores

13/02/2016