UNIÓ ESPORTIVA ALCÚDIA

CATEGORIA

JORNADA

LOCAL

VISITANT

RESULTAT

 

Pre – benjamins F8 Grup “A”

 

Descansa

(2º posició)

 

--------

------

------

 
 

Pre – benjamins F8 Grup “B”

 

Descansa

(9º posició)

---------

--------

------

 
 

Benjamins F8 Grup “B”

 

17

(8º posició)

 

Sallista

Alcúdia ATº “B”

 

2 – 1

 
 

Benjamins F8 Grup “B”

 

17

(11º posició)

 

Alcúdia ATº “A”

Pollença i Port ATº “A”

1 – 1

 
 

Benjamins F8 Grup “A”

 

17

(4º posició)

 

Binissalem “A”

Alcúdia

6 – 1

 
 

Alevins F7  2ª Regional “A”

 

Descansa

(7º posició)

 

--------

--------

--------

 
 

Alevins F7  2ª Regional “A”

 

Descansa

(12º posició)

 

--------

-------

--------

 
 

Alevins 1ª Regional “B”

 

Descansa

(13º posició)

 

---------

--------

-----------

 
 

Infantils 2ª Regional “E”

18

(2º posició)

 

La Unió “B”

Alcúdia

1 – 1

 
 

Infantil F7  Mallorca Grup A

 

2

(7º posició)

Cardassar

Alcúdia ATº “A”

4 – 3

 
 
 

Cadete 2ª Regional “A”

20

(6º posició)

Pla de Na Tesa ATº del P.D.N.T

Alcúdia

Ajornat

 
 
 
 

Juvenil Preferent

 

 

23

(16º posició)

 

Alcúdia

Sant Francesc “C”

8 – 1

 
 
 

3ª Divisió

24

(11º posició)

CE Mercadal

Alcúdia

3 – 1

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLUB ESPORTIU ALCÚDIA FUTBOL SALA

 

 

 

CATEGORIA

JORNADA

LOCAL

VISITANT

RESULTAT

 

Pre – benjamí “B”

 

16

(2º posició)

 

Joves d’Inca

Alcúdia “A”

 

2 – 9

 
 

Pre – benjamí “A”

16

(2º posició)

 

 

Alcúdia “B”

Urbanitzacions Club Esportiu “B”

3 – 2

 
 
 
 

Benjamí 2ª Regional

17

(5º posició)

Alcúdia

AE Llevant de Manacor Fisiomèdia FS “B”

1 – 3

 
 
 
 

Aleví 2ª Regional

16

(5º posició)

 

Alcúdia

Club Esportiu Viva Sports Masunga

 

5 – 3

 
 
 

Infantils Grup “A”

11

(10º posició)

 

Alcúdia

Club Esportiu Viva Sports

 

2 – 6

 
 

Cadet

 

Descansa

(7º posició)

 

---------

-------

 

--------

 
 

Juvenil

 

13

(4º posició)

 

Recreatiu Manacor Futbol Sala

Alcúdia

3 – 1

 
 
 

Senior 3ª Divisió

4

(3º posició)

 

Alcúdia

ETB Calvià Wave House

Ajornat

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

UD PLASOL

 

 

 

CATEGORIA

JORNADA

LOCAL

VISITANT

RESULTAT

 

1ª Regional

 

11

(11º posició)

 

Alaró FS

UD Plasol

3 – 1

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLUB BÀSQUET NORD DAKOTA

 

 

 

CATEGORIA

JORNADA

LOCAL

VISITANT

RESULTAT

 

Pre Mini Masculí Grup 2

 

9

 

Dakota Alcúdia

Unió Esportiva Llosetina

 

---------

 

Pre Mini Femení Grup 1

 

7

 

Club Bàsquet Consell Bionòrica

 

Dakota Alcúdia

 

---------

 

Mini Femení Grup Especial

 

8

 

Bàsquet Manacor “A”

 

Dakota Alcúdia “A”

 

--------

 

Mini Femení 2ª Fase Grup “B”

 

1

 

Dakota Alcúdia “B”

Juventud Mariana Restaurant +QD

 

---------

 

Mini Masculí 2ª Fase Grup “A”

 

1

 

Club Bàsquet Cide “B”

Dakota Alcúdia

 

------

 

 

Infantil Masculí Preferente Grup 3

 

Descansa

(3º posició)

----------

--------

---------

 
 
 

Infantil Femení Grup Especial

 

4

(6º posició)

Llucmajor “A” S’Hostal Montuiri

Dakota Alcúdia

83 – 45

 
 
 
 
 
 
 

Cadet Masculí Fase Especial

18

(7º posició)

Dakota Alcúdia

Sant Agustí “A”

36 – 38

 
 
 

Cadet Femení Fase Especial

 

 

18

(13º posició)

 

 

Dakota Alcúdia

ViuBàsquet

 

28 – 71

 

 
 
 
 
 

2ª Autonómica Masculina Grup “A”

 

13

(7º posició)

 

ViuBàsquet

Dakota Alcúdia “B”

----------

 

 
 

2ª Autonómica Masculina Grup “B”

 

13

(1º posició)

 

Dakota Alcúdia “A”

Sa Pobla Bàsquet Club

80 – 83

 

 
 

2ª Autonòmica Femenina “B”

 

13

(5º posició)

 

Dakota Alcúdia

 

Eu Moll

61 – 51

 
 

1ª Divisió Femenina “B”

2

(2º posició)

 

Dakota Alcúdia

 

Ca Na Paulina Bàsquet Plà

59 – 46

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLUB TENNIS TAULA D'ALCÚDIA

 

 

 

CATEGORIA

JORNADA

LOCAL

VISITANT

RESULTAT

 

1ª Autonòmica “A”

Descansa

(4º posició)

 

--------

 

------

 

--------

 

 
 

1ª Divisió Nacional Grup 3

Descansa

(12º posició)

 

-------

-------

--------